Dálkové meditace offline

- Novoluní v Beranu -


Kdy: v pondělí 8. 4. 2024 ve 20:30 hodin

Kde: v klidu vašeho domova

Každá fáze Měsíce s sebou nese specifický duchovní význam a nabízí nám šanci pro tvorbu rituálů a meditací, které efektivně využívají její jedinečnou energii. Měsíc má pod palcem oblast našich podvědomých (a někdy i vědomých) emocí, ty které často neumíme verbálně vyjádřit, ale přesto je hluboko uvnitř sebe cítíme.

Fáze Měsíce v nás přirozeně probouzejí ženské atributy, jako je citlivost, jemnocit, empatie, soucit a propojenost s ostatními. Povzbuzuje nás také k uvědomování si vlastních niterných potřeb, kreativitě, oceňování cykličnosti a otevřenosti změnám.

Novoluní představuje symbol nových začátků a vnitřní proměny - je to doba, kdy vyčerpanou energii vyměníme za příval nové svěží síly. Na druhé straně, Úplněk je symbolem rozhodnutí, realizace a uzavření.

Během Novoluní je ideální si sepsat to, co bychom rádi do svého života přitáhli a naopak během Úplňku, co bychom chtěli za sebou nechat a propustit to, co je již dokončené. Témata těchto meditací jsou vždy v souladu s aktuálním poselstvím, které nám vesmír právě nabízí.


Novoluní v Beranu

Jste připraveni otevřít novou kapitolu svého života? 

Novoluní v Beranu, které připadá na 8. dubna 2024, letos spolu se zatměním Slunce, představuje jedinečnou příležitost pro všechny z nás. Toto kosmické uspořádání nás vybízí, abychom přivítali změny a odvážně vykročili směrem k novým začátkům.

Novoluní ve znamení Berana je obzvláště významné pro ty, kdo se narodili pod tímto znamením, ale jeho energie ovlivní nás všechny. Nabízí nám impuls k aktivitě a motivaci k zahájení nových projektů nebo cest, které se projeví postupně v celém roce. Je to čas, kdy můžeme překonat naše obavy a postavit se tváří v tvář výzvám s odhodláním a odvahou.

Zatmění Slunce, které se odehrává v tentýž den, celkově zesiluje energie a přináší s sebou možnost radikálních změn a překvapivých obratů. Může to znamenat završení starých kapitol a spontánní nástup nových možností, které jsme si dříve nedokázali představit.

Je důležité být v těchto dnech otevřený a připravený na změny. Přijměte nejistotu jako součást cesty a buďte ochotni pustit to, co již ve vašem životě nemá místo. Zatmění a novoluní nám připomínají, že každý konec je zároveň novým začátkem, a nabízí jedinečnou příležitost pro osobní růst a transformaci.

Využijte energii tohoto období k introspekci a definování toho, co si ve svém životě přejete nově vytvořit. Je to ideální čas na stanovení nových cílů a záměrů, které vám pomohou dosáhnout vašich snů.

Mandala k meditaci z minerálů jaspis červený, tygří oko, křišťál a Svíčka živel Oheň

 připravena dle aktuálních energií. 

Světelná dálková meditace

Pomocí harmonizace a vysokovibrační energie můžete dosáhnout rozpuštění nežádoucích energií a emocí, očistit auru, doplnit vitální energii a vyrovnat čakry a energetické toky. Tento proces je přizpůsoben individuálním potřebám a aktuálnímu stavu každého jedince.

Ve vlastním prostoru se můžete naladit na stav bytí a napojení, získávat uvědomění a vhledy, komunikovat skrz duši, přijímat informace a nacházet odpovědi na své otázky. To vám umožní otevřít a harmonizovat vaše vlastní témata a propojit je navzájem.

Příprava na harmonizaci

Harmonizace se provádí na dálku, přímo v teple a pohodlí vašeho domova. Vyberte si tichý a čistý prostor, přichystejte si místo, kde se cítíte příjemně, ať už si zvolíte ležení či meditační sezení. Pokud chcete, můžete si pustit relaxační hudbu, nebo si naopak užít tichého okamžiku. Mentálně si předem vyšlete myšlenku s následujícími slovy: "Otevírám se světelnému procesu, prosím, ať mi mé Vyšší Já dovolí přijmout tuto harmonizaci nejvhodnějším způsobem a ať vše proběhne v souladu s Boží vůlí. Děkuji." Poté se jen uvolněte, dejte volný průchod příchozím energiím, vychutnejte si celý rituál a nepředjímejte nic.

Během harmonizace, která trvá přibližně 30-50 minut, můžete vnímat různé fyzické pocity a reakce, jako je teplo, chlad, mravenčení, energie nebo bytosti světla, průvodce a další. Harmonizace probíhá offline, takže není nutné být online na internetu nebo telefonu. Energie může působit ještě několik hodin po harmonizaci a její účinky se projevují na všech úrovních a rovinách.

Univerzální energie se propojuje s vaším energetickým polem a vědomím a pracuje pro vás právě zde a nyní. Po harmonizaci je vhodné si odpočinout a zvýšit příjem tekutin. Během následujících dní může dojít k postupnému prolomení blokád, uzdravení, kvantovému evolučnímu skoku nebo jakýmkoliv jiným změnám. Harmonizaci je možné provést i mimo stanovený čas, tedy daný den později, a to prostřednictvím vlastní mentální žádosti o příjem energie z kosmické energetické schránky.

Sada Úplňková svíčka+Svíčka Měsíční kámen
Sada Úplňková svíčka+Svíčka Měsíční kámen

Pro vaše meditační rituály nabízíme také speciálně připravenou sadu svíček, kterou jsme vytvořili s láskou a péčí. 

Tato sada obsahuje Úplňkovou svíčku a Svíčku s Měsíčním kamenem, navržené tak, aby podpořily vaše duchovní cesty a posílily vaše meditační praxe. Tyto svíčky jsou ideálním doplňkem pro vaše rituály během ´Úplňků i Novoluní, pomáhají při meditaci, čištění prostoru a energetické harmonizaci. Využijte sílu našich svíček k dosažení hlubšího spojení s vaší vnitřní esencí a vesmírnými energiemi. Balíček sady svíček, pokud si jej objednáte společně s meditací, vám bude zaslán na adresu, kterou uvedete v objednávce.

Pokud si přejete přihlásit k meditaci společně další osoby, napište jejich jména do Poznámky v objednávce.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.