Dálková harmonizaceNabízím vám nyní možnost zúčastnit se pravidelných dálkových světelných harmonizací, které se konají 

vždy v pondělí v 19 hodin. 

Platba je dobrovolná a vaše příspěvky můžete zasílat až po skončení harmonizace na účet 2001375380/2010. 

Děkuji velmi a těším se na společné sdílení.


Dálkové harmonizace jsou skvělé nástroje, které pomohou vyčistit energetický systém člověka, rozpustit nežádoucí energie a emoce. Navozují stav bytí a napojení, který umožní navázat lepší komunikaci se světelnými průvodci a získat vhledy a odpovědi na případné otázky.

To vše se děje díky vysokovibračním vesmírným energiím Reiki, Shamballe, Světelným bytostem a jiným, které působí skrze napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie pracuje ve vašem energetickém poli a vědomí pro vás tady a teď. Po harmonizaci je dobré odpočívat a zvýšit pitný režim, protože během následujících dní může nastat pozvolná transformační reakce, detoxikace, prolomení blokád a další změny a doladění.

Dále tyto harmonizace umožní, aby aurou protékalo více energie a mohou každého posunout o pár schodů výše. Také dochází k otevírání srdeční čakry a rozvoji intuice. Probíhá offline, nemusíte být na internetu ani telefonu. Jedná se o práci na dálku v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením. 

Celý proces je řízen shora a dosahuje tam, kde je aktuálně dovoleno.

Dálková světelná harmonizace je víc než služba, je to cesta k vyrovnanosti, harmonii a lepšímu zdraví.

Během harmonizace, která trvá přibližně 30-50 minut můžete vnímat různé fyzické pocity a reakce, jako je teplo, chlad, mravenčení, energie nebo bytosti světla, průvodce a další. Energie může působit ještě několik hodin po harmonizaci a její účinky se projevují na všech úrovních a rovinách. 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.