— O mně —

2002 - 2023


Vítejte v Oáze duše - světě plném lásky, míru a harmonie. Jsem Zuzana a ráda bych se s vámi podělila o mou osobní cestu, která mě dovedla k rozvoji i hledání hlubšího smyslu svého života a léčení mého nitra.

Mé setkání s duchovním světem v roce 2002 mě nejen proměnilo jako osobnost, ale také zahájilo mou pouť za poznáním a transformací. Cesta nebyla snadná, ale stála za to - prožila jsem mnoho lekcí, zkušeností a setkala se s úžasnými lidmi na své cestě. V roce 2010 jsem založila "Oázu duše" jako prostor pro sdílení svých poznatků a pro pomoc ostatním najít klid, lásku a štěstí ve svých životech. Mými klienty jsou další hledající, toužící po duchovním růstu, emocionálním léčení a nových možnostech rozvoje svých schopností.

V Oáze duše pracuji s energiemi světla a lásky, což mi umožňuje navázat kontakt s duchovními průvodci, archanděly a jemnohmotnými esencemi.  Podstatou je vyladění našeho vnitřního Já. Při své práci vždy respektuji matku Zemi a vesmírný plán Stvoření.

Neustále se učím a přizpůsobuji se změnám ve vesmíru. Od roku 2013 nabízím harmonizace, meditace a terapie, které pomohou navést vaši duši na cestu lehkosti, hravosti, sebelásky a péče o vaše tělo i mysl.

V Oáze duše naleznete podporu a pochopení na vaší cestě osobního rozvoje. Společně můžeme objevit vaše skryté talenty, sílu lásky a neomezený potenciál vesmíru.

S láskou a přáním všeho dobrého

Zuzana


Svíčky z Ráje

Spolu se svým manželem máme již 11 let tu čest vyrábět svíčky pod značkou 

Svíčky z Ráje.

V našem e-shopu nejenže objevíte unikátní autorské svíčky, ale také širokou nabídku dalších harmonizačních produktů.

Naše svíčky jsou skvělým pomocníkem na vaší životní cestě a ideálním doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, zaměření na vlastní cíle, rituály, očistné procesy i harmonizaci čaker. Přijďte s námi rozsvítit jiskru radosti!

"Pozvěte do svého života energii a Světlo andělů."

Od roku 2015 s radostí podporujeme Nadační fond DOBRÝ ANDĚL. Cítíme se hrdi, že můžeme přispívat na tak skvělou a ušlechtilou věc. Přidejte se k nám a společně šiřme lásku a pomoc těm, kteří to nejvíc potřebují. S úsměvem a otevřeným srdcem spolupracujeme s DOBRÝM ANDĚLEM, abychom pomohli zlepšit životy druhých.