— O mně —


Vítejte v Oáze duše - světě lásky, míru a harmonie. Jsem Zuzana a ráda bych se s vámi podělila o mou osobní cestu, která mě dovedla k rozvoji i hledání hlubšího smyslu svého života a léčení mého nitra.

Mé setkání s duchovním světem díky Reiki v roce 2002 mě nejen proměnilo jako osobnost, ale také zahájilo mou pouť za poznáním a transformací. Cesta nebyla snadná, ale stála za to - prošla a stále procházím lekce, zkušenosti a setkání s úžasnými lidmi na své cestě. V roce 2010 jsem založila "Oázu duše" jako prostor pro sdílení svých poznatků a pro pomoc ostatním najít klid, lásku a štěstí ve svých životech. 

Mými klienty jsou především ženy hledající duchovní růst, emocionální léčení i nové možnosti osobního rozvoje. Ženy, které prochází životními změnami nebo hledají větší soulad se sebou samými a vnějším světem. Oslovují je meditace, harmonizace energetického pole i prostoru, podpora sebelásky, práce s energií svíček i intuitivní vhledy skrze Akášické záznamy.

Touží se opět navrátit k sobě, napojit se na svou vnitřní sílu, uzdravit Vnitřní dítě, hledají rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií a chtějí vědomě pracovat na svém osobním rozvoji ve spojení s přírodou a vesmírnými energiemi. Jsou otevřeni duchovním praxím, ochotni objevovat své skryté talenty a hlubší poznání sebe sama. Mají zájem o energetickou práci a využití světelných zdrojů pro osobní harmonizaci, ale také očistné rituály a způsoby, jak uzdravit rodová traumata a posílit svou intuici. Nabídka zde na webu může být ideální volbou. 

V Oáze duše pracuji s energiemi světla a lásky, což mi umožňuje navázat kontakt s duchovními průvodci, archanděly a jemnohmotnými esencemi.  Podstatou je vyladění našeho vnitřního Já. Při své práci vždy respektuji matku Zemi a vesmírný plán Stvoření.

Neustále se učím a přizpůsobuji se změnám ve vesmíru. Od roku 2010 nabízím harmonizace, meditace a terapie, které pomohou navést duši na cestu lehkosti, hravosti, sebelásky a péče o tělo i mysl. Od roku 2012 nabízím dálková zasvěcení do Reiki, Shambally a dalších energií.

V Oáze duše naleznete podporu, pochopení či nástroje pro vaši další cestu. Společně můžeme objevit vaše skryté talenty, sílu lásky a neomezený potenciál vesmíru.

S láskou a přáním všeho dobrého

Zuzana


Svíčky z Ráje

Spolu se svým manželem vyrábíme již 12 let svíčky pod vlastní značkou 

Svíčky z Ráje.

V našem e-shopu nejenže objevíte unikátní autorské svíčky, ale také širokou nabídku dalších harmonizačních produktů.

Naše svíčky jsou skvělým pomocníkem na vaší životní cestě a ideálním doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, zaměření na vlastní cíle, rituály, očistné procesy i harmonizaci čaker. Přijďte s námi rozsvítit jiskru radosti! 

Naší filozofií je: "Rozsvítíme Vaši duši."

"Pozvěte do svého života energii a Světlo andělů."

Od roku 2015 s radostí podporujeme Nadační fond DOBRÝ ANDĚL. Cítíme se hrdi, že můžeme přispívat na tak skvělou a ušlechtilou věc. Přidejte se k nám a společně šiřme lásku a pomoc těm, kteří to nejvíc potřebují. S úsměvem a otevřeným srdcem spolupracujeme s DOBRÝM ANDĚLEM, abychom pomohli zlepšit životy druhých.