Individuální konstelace na dálku

Klíče k duševní harmonii Problémy a emocionální bloky mohou často působit jako neproniknutelné zdi na naší cestě. Pokud se cítíme ztraceni ve víru výzev a opakujících se vzorců, často hluboce zakořeněných v rodu, které brání našemu osobnímu růstu a štěstí, a ty zdají se být mimo naši kontrolu, individuální konstelace nabízejí cestu k odhalení a překonání těchto překážek.

Představte si možnost nahlédnout do hlubin vaší duše a prostřednictvím intuitivního vhledu a energetické práce přijmout bezpečný prostor pro prozkoumání vašich nejhlubších otázek a výzev. Společně najdeme cesty k osvobození od těchto zátěží, aby vaše duše mohla zazářit znovu svým přirozeným světlem a vy mohli žít plnohodnotnější a šťastnější život.

Objednejte si svou individuální konstelaci a udělejte další krok na cestě k hlubšímu pochopení, harmonii a naplnění. Je čas objevit svou vnitřní sílu a potenciál uvnitř. Společně můžeme otevřít dveře k novému začátku, seberealizaci, svobodě, sebelásce.

Jaká témata lze zpracovat v Individuální konstelaci?

  • Vztah sama k sobě, vztahy partnerské, rodiče a děti, pracovní vztah
  • Vnitřní žena/muž, Vnitřní dítě
  • Léčení rodové linie
  • Oblast rodiny a domova, včetně bydlení
  • Potřeba seberealizace, hledání darů a talentů
  • Oblast práce
  • Oblast zdraví
  • Hojnost a další

Zmapováním vlivů rodové linie, uvědomění si našich vzorců, postojů a změnou přístupu může dojít k nalezení nových možností díky zákonu přitažlivosti, pochopení zákonitosti proudění hojnosti a otevření potenciálu do všech oblastí života.

Pracuji zcela intuitivně, v klidu a napojení tam, kde je aktuálně dovoleno. Jedná se o práci v napojení na Akášu v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením. Po skončení zasílám písemný vhled z vaší konstelace.

Ke konstelaci jako zástupci slouží dřevěné figurky, se kterými se skvěle pracuje.

Během konstelace, která trvá přibližně 30-50 minut, zároveň dochází k harmonizaci, můžete vnímat různé fyzické pocity a reakce, jako je teplo, chlad, mravenčení, energie nebo bytosti světla, průvodce a další. Konstelace probíhá offline, takže není nutné být online na internetu nebo telefonu. Energie může působit ještě několik hodin po harmonizaci a její účinky se projevují na všech úrovních a rovinách.

Univerzální energie se propojuje s vaším energetickým polem a vědomím a pracuje pro vás právě tady a teď. Po harmonizaci je vhodné si odpočinout a zvýšit příjem tekutin. Během následujících dní může dojít k postupnému prolomení blokád, uzdravení, kvantovému evolučnímu skoku nebo jakýmkoliv jiným změnám. 


Velmi doporučuji jako důležitou součást terapie zakoupení sady svíček, které jsou navrženy tak, aby podpořily klienta na jeho další cestě k uzdravení a osobnímu rozvoji.

Svíčky z Ráje, které sami vyrábíme jsou ideální pro meditace, vizualizace, stanovení osobních záměrů, rituály, očistu a harmonizaci čaker. Sada svíček, v případě objednávky, vám bude zaslána na adresu uvedenou v objednávce.

Konstelace je tedy komplexním procesem, který zahrnuje důkladné energetické čištění, harmonizaci a podporu prostřednictvím speciálně vytvořených svíček, vše s cílem podpořit klienta na jeho cestě k lepší vyrovnanosti a osobnímu růstu.

  Pro přihlášení svou objednávku zašlete zde níže. 

Do e-mailu info@oaza-duse.cz napište vaše témata a otázky ke zpracování.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.