Individuální konstelace na dálku

Akášické vhledy

Klíče k duševní harmonii Problémy a emocionální bloky mohou často působit jako neproniknutelné zdi na naší cestě. Pokud se cítíme ztraceni ve víru výzev a opakujících se vzorců, často hluboce zakořeněných v rodu, které brání našemu osobnímu růstu a štěstí, a ty zdají se být mimo naši kontrolu, individuální konstelace nabízejí cestu k odhalení a překonání těchto překážek.

Představte si možnost nahlédnout do hlubin vaší duše a prostřednictvím intuitivního vhledu a energetické práce přijmout bezpečný prostor pro prozkoumání vašich nejhlubších otázek a výzev. Společně najdeme cesty k osvobození od těchto zátěží, aby vaše duše mohla zazářit znovu svým přirozeným světlem a vy mohli žít plnohodnotnější a šťastnější život.

Objednejte si svou individuální konstelaci a udělejte další krok na cestě k hlubšímu pochopení, harmonii a naplnění. Je čas objevit svou vnitřní sílu a potenciál uvnitř. Společně můžeme otevřít dveře k novému začátku, seberealizaci, svobodě, sebelásce.

Jaká témata lze zpracovat v Individuální konstelaci?

  • Vztah sama k sobě, vztahy partnerské, rodiče a děti, pracovní vztah
  • Vnitřní žena/muž, Vnitřní dítě
  • Léčení rodové linie
  • Oblast rodiny a domova, včetně bydlení
  • Potřeba seberealizace, hledání darů a talentů
  • Oblast práce
  • Oblast zdraví
  • Hojnost a další

Zmapováním vlivů rodové linie, uvědomění si našich vzorců, postojů a změnou přístupu může dojít k nalezení nových možností díky zákonu přitažlivosti, pochopení zákonitosti proudění hojnosti a otevření potenciálu do všech oblastí života.

Pracuji zcela intuitivně, v klidu a napojení tam, kde je aktuálně dovoleno. Jedná se o práci v napojení na Akášu v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením. Po skončení zasílám písemný vhled z vaší konstelace.

Ke konstelaci jako zástupci slouží dřevěné figurky, se kterými se skvěle pracuje.

Během konstelace, která trvá přibližně 30-50 minut, zároveň dochází k harmonizaci, můžete vnímat různé fyzické pocity a reakce, jako je teplo, chlad, mravenčení, energie nebo bytosti světla, průvodce a další. Konstelace probíhá offline, takže není nutné být online na internetu nebo telefonu. Energie může působit ještě několik hodin po harmonizaci a její účinky se projevují na všech úrovních a rovinách.

Univerzální energie se propojuje s vaším energetickým polem a vědomím a pracuje pro vás právě tady a teď. Po harmonizaci je vhodné si odpočinout a zvýšit příjem tekutin. Během následujících dní může dojít k postupnému prolomení blokád, uzdravení, kvantovému evolučnímu skoku nebo jakýmkoliv jiným změnám. 

Cena: 1500 Kč

DÁREK - svíčka Zdarma - bude zaslána na adresu pro vaši vlastní práci a doladění terapie. 

  Pro přihlášení svou objednávku zašlete zde níže. 

Do e-mailu info@oaza-duse.cz napište vaše témata a otázky ke zpracování.

Objednávka