New Usui Reiki

NOVÝ SYSTÉM USUI REIKI


Energie Reiki byla známá mnoha starověkým kulturám po celém světě. Postupně však upadla v zapomnění, dokud ji mistr Mikao Usui v 19. století neobnovil. Potenciál a účinnost energie Reiki jsou hlavními důvody, proč k ní bylo přitahováno tolik lidí hledajících fyzické, emocionální a duševní uzdravení.

Energie Reiki je symbolem jednoduchosti a spontánnosti. Jeho původní systém neobsahoval symboly ani úrovně — ty byly přidány až později. Reiki je inteligentní energie, která sama nachází cestu tam, kde je potřeba, a jako vše ve vesmíru se neustále vyvíjí.

NOVÝ SYSTÉM USUI REIKI se skládá ze 3 zasvěcení s minimální dobou 3-7 dní mezi nimi. Každé zasvěcení vylepšuje a zvyšuje potenciál energie. Systém nabízí možnost individuálního a dálkového léčení, stejně jako čištění předmětů, prostorů, budov, situací, karmických vztahů a negativních mentálních programů. Po třetím zasvěcení budete moci zasvěcení předávat ostatním. Nepracuje se zde se symboly jak známe z klasického Usui Reiki ani zde nenajdete přesné pozice rukou. Vše se děje intuitivně.

Dánský mistr Ole Gabrielsen, tvůrce mnoha léčebných systémů a channeler zredukoval léčebný systém Reiki na jeho podstatu, zvýšil jeho účinnost a vibrace a zároveň zjednodušil zasvěcování a způsob léčení. New Usui Reiki je vhodné také pro děti.

Předpoklad zasvěcení: kdokoliv či ten, kdo již absolvoval zasvěcení Mistr Reiki 


Součástí dálkového zasvěcení New Usui Reiki je:

  • energetické pročištění
  • 3 zasvěcení New Usui Reiki v rozestupu 3-7 dní minimálně 1 týden od předchozích zasvěcení
  • dálkové zasvěcení provádí Mistr Reiki učitel Zuzana Galuszková
  • podrobná skripta v pdf na e-mail
  • certifikát na e-mail
  • možnost další e-mail konzultace
  • jako dárek 1 dálková harmonizace zdarma

  • možnost zopakování předchozího zasvěcení - znovunapojení pro mé klienty jsou zdarma, pro nové 500 Kč
  • možnost k zasvěcení zakoupit některé z našich svíček, které sami vyrábíme

Svíčky z Ráje jsou skvělým doplňkem a jako podpora na vaši další cestě. Jsou vhodné pro osobní meditace, vizualizace, vlastní záměry, rituály, očistu i harmonizace nejen čaker. Balíček sady svíček vám bude zaslán na adresu, kterou uvedete v objednávce.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.