Zpátky do srdce

Dálková harmonizace "Zpátky do srdce" je energetická očista aury a čaker s prohloubením a posílením 4. čakry (srdeční). Je vhodná pro každého citlivého vnímavého jedince, jenž pociťuje zaseknutí v životě, nedostatek energie, radosti, lásku a klid...


Srdeční čakra je centrem lásky, sebelásky, bránou do duše a hlavním prostorem pro uzdravení. Je mostem mezi horními a spodními čakrami, místem, kde dochází ke splynutí s jádrem celého vesmíru - Univerza. 

Vytváří střed systému. Nacházíme zde schopnost vciťovat se a soucítit, naladit se na druhé, prožívat city. V srdci vnímáme krásu přírody a umění. Úlohou 4. čakry je sjednocovat vše skrze lásku. Když se nám toto nedostává, zažíváme smutek, bolest či strach z odloučení. Při dokonalé formě se projevuje vše skrz bezpodmínečnou lásku, kterou není možné vlastnit ani ztratit. Učíme se milovat sami sebe takové, jací jsme, se svými chybami, slabostmi i silnými stránkami, a stejně tak bez podmínek i ostatní lidi kolem.

4. čakra rezonuje zelenou a růžovou barvou. Je proto velmi prospěšné pravidelně zde hluboce dýchat, s pohledem do zelené barvy luk a lesů naší planety, která poskytuje harmonii a soucit. Zelená nás ladí do usmíření se vším kolem, navozuje pocity klidu a sympatie. Působí regeneračně na tělo, ducha i duši. Naopak vibrace jemné a něžné růžové barvy uvolňují zatvrdliny v srdci. Vzbuzují pocity lásky a něhy, obdarovávají pocitem štěstí a povzbuzují v nás tvůrčí činnost. Obzvlášť vhodné k jemnému oživení a ozdravení energií 4.  čakry jsou růžové květy a růžový olej. Z kamenů lze použít růženín, jadeit, zelený a růžový turmalín, smaragd, akvamarín, olivín, malachit či kunzit. Stačí se naladit a zvolit pro sebe to, co nám zrovna sedí.


"Miluji sebe, pečuji o sebe s láskou a dovoluji sobě přijímat.
Šířím radost, lásku a svobodu v každé buňce.
Dívám se na vše očima lásky, tím je vše jasnější, lehčí a povznášející.
Jsem nositelem světla pro druhé."

Harmonizací s pomocí vysokovibrační energie dochází k rozpuštění cizích energií, emocí, očistění aury, doplnění vitální energie, vyrovnání čaker a energetických toků, vše dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. Můžete se naladit ve svém prostoru na stav bytí a napojení, získávat uvědomění, vhledy, komunikovat, přijímat informace či získávat odpovědi na své otázky, otevírat i harmonizovat svá vlastní témata, navzájem v sobě propojená. Nastává čas otevřít se jakékoliv možnosti.

Příprava na harmonizaci

Harmonizace probíhá dálkově v teple a pohodlí Vašeho domova. Najděte si pro sebe klidný a čistý prostor, připravte vhodné místo, kde Vám bude příjemně, můžete přitom ležet nebo zvolit meditační sed. Lze pustit sobě příjemnou hudbu nebo využít ticha. V daném čase harmonizace můžete vnímat nejrůznější pocity a reakce těla, teplo, chlad, mravenčení, energie či bytosti světla, průvodce a jiné. Během působení i následně dochází k postupnému vyladění na všech úrovních. Působení probíhá skrz napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie ve Vašem energetickém poli a vědomí pracuje pro Vás tady a teď. Následně poté je dobré zvýšit pitný režim. Během pár dní může nastat pozvolná transformační reakce, prolomení blokád, uzdravení, kvantový vývojový skok či jakákoliv jiná změna.

Harmonizace trvá cca 30 minut a v průběhu není potřeba být online na netu či telefonu. Energie může dosedat postupně i několik hodin. Termín a čas domluvíme v e-mailu. Vše je řízeno shora a tam, kde je aktuálně dovoleno. Pokud přijdou během harmonizace vzkazy pro Vás, zasílám je do emailu. Jedná se o práci na dálku v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením.

Po odeslání Objednávky mi napište na email: info@oaza-duse.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.