Živly v nás

Vyberte z nabídky jednu ze 3 možností

Živly v nás

 Díky Vyššímu Já a metodě LSVJ lze udělat dálkovou harmonizaci "Živly v nása její součástí je nejdříve Základní čištění a následuje:

  • vztahová konstelace s jednotlivými živly
  • aktivace a posílení živlů - 5 elementů (oheň, vzduch, voda, země a éter) jako základní prvky světa, které jsou zároveň vnitřní složky každého člověka

Živly jsou s námi propojeny a mají na nás vliv, můžeme tak využít jejich sílu. Pokud máme uvnitř sebe tyto elementy v rovnováze, je možné v životě zažívat souhru a naplnění.

Obdržíte písemný záznam (vhled) z terapie s dalším doporučením, který zasílám po skončení terapie do 3 dnů na váš e-mail. Po odeslání Objednávky zde níže další info mi napište na email: info@oaza-duse.cz


Součástí terapie je také sada svíček v hodnotě 355 Kč, jako podpora na vaši další cestě.

Svíčky jsou skvělým doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, vlastní záměry, rituály, očistu i harmonizace nejen čaker.

Balíček sady svíček je již v ceně terapie a vyzvednete si jej na vámi zvolené pobočce Balíkovny, kterou uvedete do e-mailu.

5 elementů  

ŽIVEL OHEŇ

Živel Oheň aktivizuje naši vnitřní sílu i náš prostor. Pomáhá s dosažením cílů. Spaluje přežitou starou energii a přináší tak transformaci. Živel Oheň má tedy schopnost přeměny, konání a tvorby. Učí nás žít život autenticky sami za sebe, dodává odvahu i pocit bezpečí. Podporuje imunitu a umožňuje vytvářet si vlastní hranice.

ŽIVEL VODA

Živel Voda očistí vše staré, je symbolem proudění, dodává sílu udělat změny, nechat věci plynout a důvěřovat. Rozvíjí vnímavost, empatii, citlivost, schopnost kreativně tvořit a dovolit si prožívat vlastní emoce. Zaměřuje pozornost na vztahy a péči.ŽIVEL ZEMĚ

Živel Země nás uzemní a ukotví, abychom mohli začít růst a tvořit. Souvisí se stabilitou a schopností vnímat skutečnou realitu. Dodává řád, systém a pevnou strukturu. Zaměřuje pozornost na péči, praktičnost, trpělivost, vytrvalost a rozvážnost.


ŽIVEL VZDUCH

Živel Vzduch nás pozvedne nahoru, přináší lehkost, rychlost a pohyb. Dodává inspiraci, přináší vize, nadšení pro nové záměry a nápady, rozšiřuje obzory, myšlení a komunikaci. Učí nás přijímání a dávání stejně jako při dýchání. Podporuje rozvoj lásky a vztahů. 


ŽIVEL ÉTER (SPIRIT, AKÁŠA)

Živel Éter je jemná světelná substance, která proudí z nekonečného prostoru a protéká vším. Je tvořen ze všech čtyř živlů a ony jsou tvořeny z něj. Vede nás k uvědomění přítomnosti, soustředí pozornost na podstatu bytí, žití tady a teď, přináší soucit, radost, vděčnost, propojuje se vším, učí přijímat (akceptace), zprostředkovává moudrosti srdce a lásky. Vše se tak děje dle božího plánu.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.