Světelná dálková meditace

Aktuálně

Každé Novoluní je symbolem nových počátků a vnitřní přeměny, čas zlomu mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Téma meditace je spojeno se zadáním, které nám Vesmír aktuálně "naděluje". 

Energie Novoluní ve Lvu běží až do úplňku 12. srpna.


Novoluní ve Lvu

28. 7. 2022

Tématem novoluní ve Lvu je seberealizace, tvořivost a děti.

"Hledám si své místo na výsluní, rád vládnu, hraji si a tvořím."

22. 7. nám Slunce nastoupilo na měsíc do znamení Lva. Jaké energie a výzvy můžeme tedy očekávat během následujících dní? Jedná se o živel ohnivý, jenž přináší nárůst energie. Lev nás spojuje s naším vnitřním středem, vůlí a schopností se zviditelnit. Přináší příval emocí, potřebu uznání a ocenění.

Lev je na rozdíl od Raka zástupcem naší mužské energie a vitality, představuje naši vnitřní sílu a autoritu. V tomto čase je dobré se zaměřit na své Já, uvědomit si a posílit 3. čakru (solar-plexus), která je hnacím motorem našeho života. Přivolat do cesty pozitivní energii, vstřícnost, úspěch, prosperitu a být si vědom více sám sebe. Podpořit vlastní odvahu, sílu, statečnost, nebát se projevit navenek, uvědomit si své talenty, schopnosti a nadání. Nyní se nám mohou otevřít dveře k realizaci vlastních plánů a projektů, které jsme si dříve předsevzali. Jde o jedno z nejplodnějších období roku, které přeje úspěchu.

Co je dobré udělat během Novoluní ve Lvu:

  • prosaďte si více svá přání 
  • dělejte věcí, které vás baví, buďte hraví a originální
  • udělejte si radost koupí dárku pro sebe
  • buďte ve společnosti blízko dětí, zajímejte se o jejich potřeby
  • dopřejte si kvalitu
  • na místě je kreativita spojená s radostí a optimismem 
  • zkuste sami sebe každý den obejmout, dopřát si laskavost, péči a přijímat s pocitem, že si zasloužím
  • jako velmi pozitivní jsou nyní barvy žluté, zlaté a oranžové

Zde dole na stránce najdete Objednávku 

na Světelnou dálkovou meditaci, 

která proběhne na Portál Lví brána v pondělí 8. srpna 2022 

od 20:30 hodin.

Portál Lví Brána 8. 8. 2022 

Každoročně koncem července se Slunce, planeta Země a Sirius přemísťují na obloze tak, že přitom vytvářejí propojení mezi fyzickou a spirituální úrovní našeho vnímání. Dochází k posvátnému otevření Hvězdného Portálu Lví Brány. Tato spirituální brána se otevírá 25. července, 8. srpna dosáhne svého vrcholu a 12. srpna se opět uzavře. 

Proč název Lví brána? Označení dostala díky znamení Lva, pro něhož je v astrologii Slunce domovem. 

Tato brána přináší velmi silný vesmírný sluneční proces, a tím i urychlení posunu v naší transformaci. 

Nyní se tedy nacházíme v čase aktivace nových světelných kódů, které mají zvýšený energický dopad na naše těla. Čas, kdy bude potřeba ukotvit nové vibrace, provést tzv. aktualizaci našeho těla, duše i ducha. 

Portál Lví brána bude mít i letos za úkol očistit a vrátit zpět z naší planety a zároveň i z nás naše dřívější "pokřivení", která mají kořeny v hluboké minulosti. Budou rozpuštěny různé závoje, masky a iluze, rozpustí se smlouvy a sliby, které jsme kdysi "podepsali". 
Vypusťte ze svých kořenů i zátěže vašeho rodu (předků), které již není potřeba dále táhnout jako břemeno.
Do vašich očištěných těl bude vpuštěna diamantová světelná energie, která vám pomůže lépe prosvětlit vaši další cestu. Buďte si vědomi toho a vezměte si zpátky právo na život v plné hojnosti, zdraví, radosti, svobodě ... Přitáhněte si do života to, co si přejete a potřebujete.

Energie, které budou spuštěny během meditace 8. 8. můžete pociťovat až do 12. 8., kdy se energetický portál Lví brána každoročně uzavírá. Využijte proto darů, které nám vesmír přichystal.

Pro lepší ukotvení jsem pro vás připravila opět krystalickou mandalu z kamenů (viz foto). Celá meditace bude probíhat také skrz tuto mandalu, se kterou budete propojeni. 
Doporučuji všem, dopřejte sami sobě hodně péče a laskavosti v tyto dny, odpočívejte a přijímejte co přichází. Tělo může reagovat různými způsoby. Choďte bosky, dotýkejte se země, mluvte s bytostmi přírody či jinými průvodci, sprchujte se, koupejte, naložte se do vany se solí, zapalte svíčku, vonnou tyčinku, pusťte si příjemnou hudbu, prostě hýčkejte sami sebe a užívejte si času plodnosti.

Světelná dálková meditace

Harmonizací s pomocí vysokovibrační energie dochází k rozpuštění cizích energií, emocí, očistění aury, doplnění vitální energie, vyrovnání čaker a energetických toků, vše dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. Můžete se naladit ve svém prostoru na stav bytí a napojení, získávat uvědomění, vhledy, komunikovat, přijímat informace či získávat odpovědi na své otázky, otevírat i harmonizovat svá vlastní témata, navzájem v sobě propojená. Nastává čas otevřít se jakékoliv možnosti, vždyť úrovní je spoustu.

Aktuální mandala z minerálů citrínu, karneolu a granátu. Mandala slouží jako energetický zářič, zesilovač a zároveň k ukotvení energií v dané meditaci. Mandaly z dřívějších meditací najdete: ZDE

Příprava na harmonizaci

Harmonizace probíhá dálkově v teple a pohodlí vašeho domova. Najděte si pro sebe klidný a čistý prostor, připravte vhodné místo, kde vám bude příjemně, můžete přitom ležet nebo zvolit meditační sed. Lze pustit sobě příjemnou hudbu nebo využít ticha. V daném čase harmonizace můžete vnímat nejrůznější pocity a reakce těla, teplo, chlad, mravenčení, energie či bytosti světla, průvodce a jiné. Během působení i následně dochází k postupnému vyladění na všech úrovních a rovinách. Působení probíhá skrz napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie ve vašem energetickém poli a vědomí pracuje pro vás tady a teď. Následně poté je dobré odpočívat a zvýšit pitný režim. Během pár dní může nastat pozvolná transformační reakce, prolomení blokád, uzdravení, kvantový vývojový skok či jakákoliv jiná změna. Harmonizaci lze provést i mimo stanovený čas, tedy později, a to vlastní mentální žádostí o příjem energie z vesmírné energetické schránky.

Termín dálkové meditace: 

Portál Lví brána v pondělí 8. srpna 2022
od 20:30 hodin, délka cca 45 minut. 

Pokud budete chtít přihlásit společně další osoby, uveďte jména na Poznámky.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.