Světelná dálková meditace

Aktuálně

Každé Novoluní je symbolem nových počátků a vnitřní přeměny, čas zlomu mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Téma meditace je spojeno se zadáním, které nám Vesmír aktuálně "naděluje". 

Energie Novoluní ve Vahách běží až do úplňku 9. října.


Novoluní ve Vahách

25. 9. 2022

Tématem novoluní ve Vahách je obnova rovnováhy vztahů.

Od 23. září do 23. října prochází Slunce znamením Vah, které vnáší do života spravedlnost, karmu a rovnováhu. Váhy jsou spojovány s právem, soudem, estetikou, krásou, uměním, módou a životním stylem. Vládne zde planeta Venuše, která je symbolem harmonie, vyváženosti, vnitřní krásy a přirozenosti.

Novoluní ve Vahách s sebou přináší mnoho kreativní energie, která se projeví nejvíce v našich vztazích. Můžeme vnímat zvýšenou efektivitu při vyvažování svých potřeb s tím, co si přejí ostatní. Vybízí nás to k tomu, abychom vnesli do života více harmonie. Na prvním místě je vztah k sobě a vyrovnání se se svými vlastními protipóly jin-jang (propojení Vnitřní ženy a muže), jejichž odrazem jsou nám poté ostatní vztahy navenek.

Znamení Vah přinese zhodnocení, jak zacházíme s energií příjmu a výdeje, jak si umíme nastavit vlastní hranice. Popracujme tedy na celkové vnitřní rovnováze nejen skrz vztahy, ale taky oblast zdraví, práce, zájmy či vzdělávání. Klíčem dalšího seberozvoje je sebeláska.


Zde dole na stránce najdete Objednávku 

na dálkovou meditaci, 

která proběhne na Novoluní ve Vahách v neděli 25. září 2022 

od 20:30 hodin.

Světelná dálková meditace

Harmonizací s pomocí vysokovibrační energie dochází k rozpuštění nežádoucích energií, emocí, očistění aury, doplnění vitální energie, vyrovnání čaker a energetických toků, vše dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. Můžete se naladit ve svém prostoru na stav bytí a napojení, získávat uvědomění, vhledy, komunikovat, přijímat informace či získávat odpovědi na své otázky, otevírat i harmonizovat svá vlastní témata, navzájem v sobě propojená. 

Aktuální mandala z minerálů růženínu a křišťálu s turmalínem ve tvaru jin-jang. Mandala slouží jako energetický zářič, zesilovač a zároveň k ukotvení energií v dané meditaci. Mandaly z dřívějších meditací najdete: ZDE

Příprava na harmonizaci

Harmonizace probíhá dálkově v teple a pohodlí vašeho domova. Najděte si pro sebe klidný a čistý prostor, připravte vhodné místo, kde vám bude příjemně, můžete přitom ležet nebo zvolit meditační sed. Lze pustit sobě příjemnou hudbu nebo využít ticha. V daném čase harmonizace můžete vnímat nejrůznější pocity a reakce těla, teplo, chlad, mravenčení, energie či bytosti světla, průvodce a jiné. Během působení i následně dochází k postupnému vyladění na všech úrovních a rovinách. Působení probíhá skrz napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie ve vašem energetickém poli a vědomí pracuje pro vás tady a teď. Následně poté je dobré odpočívat a zvýšit pitný režim. Během pár dní může nastat pozvolná transformační reakce, prolomení blokád, uzdravení, kvantový vývojový skok či jakákoliv jiná změna. Harmonizaci lze provést i mimo stanovený čas, tedy později, a to vlastní mentální žádostí o příjem energie z vesmírné energetické schránky.

Termín dálkové meditace: 

neděle 25. září 2022
od 20:30 hodin, délka cca 45 minut. 

Pokud budete chtít přihlásit společně další osoby, uveďte jména na Poznámky.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.