Strom poznání

Práce s energií "Strom poznání" vytváří větší vyrovnanost a pohodový pocit během každého dne. Ovlivňuje vyrovnání mezi základní kořenovou a korunní čakrou, mezi uzemněním a spiritualitou a taktéž mezi tělem a duší.

Pomáhá zvládnout přílišnou zátěž života spojenou s bolestí zad, dodává vnitřní pocit úlevy, odevzdání, pohody, vyrovnanosti a stability. Jsme vedeni vnitřním impulzem ke zbavení se zbytečné zátěže a zvládání všeho s pokorou a odevzdáním.

Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou. 

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne příprava, vyčištění či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslány skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


TIP: k zasvěcení si můžete také objednat naše svíčky:

Svíčka Matka Země a Sada čakrových svíček

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.