Shamballa terapie

Díky Shamballe můžeme objevit svět, který jsme dosud neznali, porozumět synchronicitě, tomu, že vše souvisí se vším a vše je navzájem propojeno. Přináší hluboké poznání o nás (sebepoznání), nalezení vlastní pravdy, cestou k sobě, učí nás sebelásce a sebepřijetí. Shamballa je silou lásky, intuice, Světlem uvnitř nás, pomáhá nám uzdravit všechny oblasti života. Vede k převzetí odpovědnosti za vlastní život a k pochopení, že svou vlastní realitu si tvoříme my sami. Tou nejdůležitější prací se pak stává otevření "duchovního srdce" a čistá, svobodná mysl. Shamballa nás otevírá hluboké lásce k planetě Zemi, osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA.

Symboly Shambally pracují s vysoko vibrujícími frekvencemi 5D. Vnikají do těla a harmonizují jej právě tam, kde je v tuto chvíli harmonizace nejvíce potřeba. Pomáhá odstranit hluboké mentální a emoční bloky, které jsou usazené ve fyzickém těle. Shamballa je inteligentní energií, pracuje tak dlouho, jak je potřeba a také tam, kde je potřeba v souladu s daným člověkem a jeho bytím, působí také na zvířata a rostliny.


Harmonizací s pomocí vysokovibrační energie dochází k rozpuštění cizích energií, emocí, očistění aury, doplnění vitální energie, vyrovnání čaker a energetických toků, vše dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. Můžete se naladit ve svém prostoru na stav bytí a napojení, získávat uvědomění, vhledy, komunikovat, přijímat informace či získávat odpovědi na své otázky, otevírat i harmonizovat svá vlastní témata, navzájem v sobě propojená. Nastává čas otevřít se jakékoliv možnosti.

Příprava na harmonizaci

Harmonizace probíhá dálkově v teple a pohodlí Vašeho domova. Najděte si pro sebe klidný a čistý prostor, připravte vhodné místo, kde Vám bude příjemně, můžete přitom ležet nebo zvolit meditační sed. Lze pustit sobě příjemnou hudbu nebo využít ticha. V daném čase harmonizace můžete vnímat nejrůznější pocity a reakce těla, teplo, chlad, mravenčení, energie či bytosti světla, průvodce a jiné. Během působení i následně dochází k postupnému vyladění na všech úrovních. Působení probíhá skrz napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie ve Vašem energetickém poli a vědomí pracuje pro Vás tady a teď. Následně poté je dobré zvýšit pitný režim. Během pár dní může nastat pozvolná transformační reakce, prolomení blokád, uzdravení, kvantový vývojový skok či jakákoliv jiná změna.

Harmonizace trvá cca 30 minut a v průběhu není potřeba být online na netu či telefonu. Energie může dosedat postupně i několik hodin. Termín a čas domluvíme v e-mailu. Vše je řízeno shora a tam, kde je aktuálně dovoleno. Pokud přijdou během harmonizace vzkazy pro Vás, zasílám je do emailu. Jedná se o práci na dálku v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením.

Po odeslání Objednávky mi napište na email: info@oaza-duse.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.