Shamballa 3110

Energie Shamballa 3110 je vyšším pokračováním multidimenzionálního léčebného systému 2002 a je odlišná tvarem i počtem symbolů. Energetické paprsky z kvantitativního hlediska jsou v tomto systému širší a hustější.

Jde o nádhernou a velmi čistou vibraci, hluboce láskyplnou energii z řady Shamballa. Tato energie velmi pracuje s úrovní 6. čakry. Napomáhá rozpouštět iluze a člověka vede ještě hlouběji k tomu, aby směřoval ke své niterné pravdě, žil v pravdě a stal se pravdou.

Vibrace jsou zasvěcením pozvednuty do vyšší oktávy a jsme vedeni ještě silněji do nitra, ticha a míru v sobě.

Systém je rozdělen do čtyř stupňů, které se předávají v jednom zasvěcení. Podmínkou dálkového zasvěcení 3110 je plně aktivovaný systém Shambally 1024, 2002. Zájemce o zasvěcení by měl mít již dlouhodobější praxi s vysokovibračními energiemi.


Po uhrazení platby jsou na e-mail odeslány skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

​Před dálkovým zasvěcením dochází k přípravě a vyčištění vašeho energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení:

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.