Shamballa 2002

Jde o vyšší stupeň nádherných a silných energií, který je opět reprezentován Mistrem Saint Germainem a řadou dalších Světelných bytostí a Nanebevzatých Mistrů. Tato Shamballa je označována jako druhý stupeň mistrovské Shambally a obsahuje dalších 2002 symbolů,  je rychlá a její energie výrazná.

Shamballa 2002 tvoří čtyři stupně, které jsou na mnohem vyšší úrovni vibrací, než předchozí systém. Symboly jsou přenášeny telepaticky a předávají se v jednom dálkovém zasvěcení. Zasvěcením do energie Shamballa 2002 - 5D následně dochází k navýšení celkové vibrace aury a schopnosti harmonizace i zesílení uzdravování. Dochází k projevení dalších úrovní našeho bytí, k hlubší práci na sobě, k účinnějšímu a cílenějšímu léčení a zároveň jde o vhodný nástroj k poznání a nalezení sebe sama.

Podmínkou zasvěcení 2002 je plně aktivovaný systém Shambally 1024.

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne příprava, vyčištění či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslány skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.