Reiki Roh hojnosti 

V hojnosti nám většinou brání vlastní negativní myšlenky, různé blokády, karmická zatížení nebo životní úkol. Naladěním do energie Rohu hojnosti je možno větší část těchto zábran odstranit z cesty. Můžeme se spojit s vyššími vibračními frekvencemi, díky nimž se pro nás mohou otevřít další možnosti a přiblížit se k hojnosti. Lépe nám půjde zhmotňovat svá přání a získáme k sobě pomocníka, ve formě zákona přitažlivosti.

Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou.   

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne, či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěceno přijato vhodným způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslaný skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat hrdou energii, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, vysílat či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízí podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.