Paprsky Archandělů 

V některých textech, jenž jsou součástí andělského učení, představuje 7 archandělů současně 7 paprsků duchovního osvícení a 7 barev duhy. Sedm paprsků se rovněž vztahuje k sedmi hlavním čakrám, které lze uvést zpět do rovnováhy. Čakry jsou životně důležité pro tělesnou i duševní pohodu, stejně jako pro duchovní růst. Každá čakra je spojena se specifickými orgány a žlázami s vnitřní sekrecí. Každá vibruje na jiné frekvenci, na odlišném barevném tónu. Kromě toho má buď ženskou nebo mužskou polaritu. Čakra korunní, krční, solar-plexu a kořenová jsou mužské (pozitivní), čakry třetího oka, srdeční a sakrální jsou ženské (negativní). Sedm hlavních čaker se nachází na střední ose těla, přičemž prvních pět najdeme v oblasti páteře. Kořenová čakra se otevírá pod páteří směrem dolů a korunní čakra nad hlavou směrem nahoru. Dalších pět se otevírá na těle ve směru zepředu dozadu.

Léčba světlem a barvami jsou starobylé formy přírodního léčitelství. Barevné paprsky ovlivňují hmotné tělo, emoce, nálady, duševní vlastnosti a duchovní naladění. Každý z nás má blízký vztah k barvám. Někdy se sami uchylujeme podvědomě k léčbě pomoci barev, když si vybíráme oblečení konkrétní barvy nebo když se obklopujeme specifickými barevnými vibracemi doma, v práci či venku na zahradě.

Bílé světlo se skládá ze všech barev. Při průchodu proudu bílého světla krystalem se vytváří sedm barev spektra duhy.

V zasvěcení vám bude předáno napojení na energii 7 paprsků Archandělů:

  • První paprsek - Archanděl Uriel - aktivuje 1. čakru
  • Druhý paprsek - Archanděl Gabriel - aktivuje 2. čakru
  • Třetí paprsek - Archanděl Jofiel - aktivuje 3. čakru
  • Čtvrtý paprsek - Archanděl Rafael - aktivuje 4. čakru
  • Pátý paprsek - Archanděl Michael - aktivuje 5. čakru
  • Šestý paprsek - Archanděl Raziel - aktivuje 6. čakru
  • Sedmý paprsek - Archanděl Zadkiel - aktivuje 7. čakru 

Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou, ideálně pro mistr/učitel. 

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne příprava, vyčištění či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslány skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.