Čištění skrze Vyšší Já - metoda LSVJ

Léčení skrze Vyšší Já

Jde o účinnou diagnostickou a léčebnou metodu k profesionální terapeutické práci. 

Technika vznikla spojením několika metod, zejména speciálních spirituálních technik a channelingu. Pracuji zde s Akášickými záznamy, ze kterých lze čerpat informace, a to skrz práci s kyvadlem a tabulkami (kterých je asi 60) a Vyšším Já ve spojení s nejvyššími duchovními průvodci - Mistry. V soustavě tabulek je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit. Informace o tom, co duše zažila, jsou uloženy v Akášických záznamech. Součástí je dálková harmonizace s pomocí vysokovibrační energie ze Zdroje, která vše co je potřeba doladí a podpoří na další cestě.

LSVJ nám umožňuje pozvednout se nad hmotu skrze hmotu.

Díky metodě LSVJ lze zjistit, jaké negativní a škodlivé energie či programy si duše s sebou nese a následně s nimi pracovat. Často o nich na vědomé úrovni ani nevíme. Mohou pocházet z tohoto, ale i z minulých, paralelních či budoucích životů. Po vyčistění se uleví jak duši, tak i fyzickému tělu, kde dochází k podstatné regeneraci. Duše při tomto procesu získá nové zkušenosti a umožní jí to další plynulejší vývoj.

Vyšší Já pracující v souladu s vámi, umožní změnit negativní programy ve vašem podvědomí, zasáhnout do minulých životů tak, aby nezasahovaly do současnosti, přerušit energetické blokace, vyladit, očišťovat auru i duši, odvádět přivtělené duše, srovnávat vaše energetická těla, zasahovat do buněčné paměti a mozkových struktur, působit na geopatogenní zóny i harmonizovat si budoucnost. Tato technika je zabezpečená proti ovlivňování kyvadla a proti vyčerpání.


VYUŽITÍ METODY LSVJ
Co všechno lze čistit

 • mezilidské vztahy (rodinné, partnerské, pracovní)
 • vyčistit komunikaci mezi partnery, řešit nedorozumění, odstranit závislosti na partnerovi, řešit problémy s dětmi nebo s ostatními členy rodiny atd.
 • zjistit a vyčistit vzájemné blokující energie, závislosti 
 • odstranit sliby, přísahy, postoje a tvrzení z minulých životů
 • odstranit vztahová vlákna z minulosti 
 • léčit rodovou linii otce a matky
 • zpracovat téma Vnitřní žena/Vnitřní muž/ Vnitřní dítě 
 • čistit a harmonizovat čakry, srovnávat energetická těla, energetický systém, meridiány
 • srovnat jin-jang a obě mozkové hemisféry
 • očistit auru, odvést přivtělené duše, jenž parazitují
 • čistit duši a zacelit jizvy na duši
 • pozvednout imunitu, životní energii, vitalitu, navýšit hladinu osobních vibrací, upravit metabolismus i množství volných radikálů v těle
 • odstranit zablokované disharmonické energie, jenž pocházejí z traumatických zážitků, konfliktů a stresových situací
 • zpracovat problémy se soustředěním, učením, stresem vůči škole či konkrétnímu předmětu
 • pořešit únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, či nejistoty 
 • zpracovat nevyřešené záležitosti a traumata z minulých životů, které blokují současnost 
 • smazat negativní duševní programy v podvědomí (spojené s minulými životy)
 • vytestovat, které živiny, minerály a vitamíny má tělo v nedostatku a z jakých zdrojů je získat
 • řešit různé zdravotní potíže a bolesti 
 • najít příčiny nemocí a jakým způsobem je možné je odbourat 
 • odstranit předprogramované nemoci, nehody, úrazy
 • čistit hloubkové příčiny problémů, psychické blokády
 • očistit osobní a rodovou karmu
 • odstranit karmické bloky a zátěže, sebedestrukci (programy nelásky) 
 • vyčistit místnosti, byty, domy, pracoviště
 • odstranit negativní energie a předsudky před důležitou událostí (zkoušky, návštěva lékaře, pohovor atd.)
 • zlepšit finanční situaci, zpřístupnit paprsek hojnosti do našeho života (zde se zjišťují blokující programy a energie)
 • odstranit traumata, úzkosti, obavy, fobie, konflikty, deprese
 • pročistit prenatální období a porod
 • pročistit předchozí smrt, cestu do budoucnosti
 • zpracovat odpuštění
 • celkově zlepšit kvalitu života, prožívat život naplno a najít si v něm své místo
 • pracovat lze i se zvířaty, vyčistit děti, rostliny a různé předměty
 • a mnohé další věci.
Sada svíček, kterou obdržíte
Sada svíček, kterou obdržíte

Jak probíhá terapie LSVJ

Jde o dálkovou terapii bez osobní přítomnosti v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením. Pracuji i několik hodin, kontrola a čištění může probíhat i během celého dne. Vyhraďte si proto daný den pro sebe. Součástí je dálková harmonizace, která následuje po důkladném vyčištění a podpoří vás na další cestě.

Všemu předchází výchozí písemná konzultace, kde v e-mailu popíšete vaše konkrétní témata, bloky a otázky k danému tématu apod. Uvedete své jméno a datum narození. Po skončení terapie obdržíte písemný záznam (vhled) s dalším doporučením, který zasílám do 3 dnů na váš e-mail. 

Součástí terapie je také sada svíček v hodnotě 355 Kč, jako podpora na vaši další cestě. 

Svíčky jsou skvělým doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, vlastní záměry, rituály, očistu i harmonizace nejen čaker. Balíček sady svíček je již v ceně terapie a vyzvednete si jej na vámi zvolené pobočce Balíkovny, kterou uvedete do e-mailu.

Co dělat v průběhu dálkové terapie

Terapie je pro klienta nenáročná, pohodlná a bezpečná. Klient je v průběhu terapie při plném vědomí a není potřeba být online na netu či telefonu. Doporučuji odpočívat, relaxovat, nekřížit ruce a nohy. Samozřejmě lze konat běžnou denní činnost či procházku přírodou. V daný den je potřeba se vyhnout řízení auta, fyzické námaze, práci ve výšce, alkoholu. Metoda LSVJ není vhodná v těhotenství, neboť zde nemáme právo zasahovat do osudu nenarozené duše dítěte.

Během čištění nebo následně můžete pociťovat různé pocity, změny nálad, výkyvy emocí, nevolnost, euforii, tíhu na žaludku, teplo na hrudi, slabost, točení či bolest hlavy, rukou či jinou formu detoxikace, které postupně po odblokování (vyčištění programu či přesvědčení) odeznívají. Je dobré zvýšit pitný režim. Během pár dní může dojít k pozvolné transformační reakci, prolomení, uzdravení, kvantovému vývojovému skoku či ke jakékoliv jiné změně či doladění na všech úrovních vnímání.

Každé čištění umožní, aby aurou protékalo více energie. Může vás posunout vždy o pár schůdků nahoru, přitom dochází k otevírání srdeční čakry i k rozvoji intuice. Výhodou metody LSVJ je, že práce skrze Vyšší Já je rychlá a mnozí klienti pociťují po zpracování značnou úlevu. Před každou prací s klientem žádám o povolení na práci.

Součástí terapie je pročištění celého vašeho energetického systému, kde je původ většiny našich tělesných potíží. Toto trvá cca hodinu i déle. Teprve poté přichází práce s konkrétním tématem a lze se zaměřit na bloky, programy a přesvědčení. Vše je řízeno shora a tam, kde je aktuálně dovoleno. Také dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. Během celé doby se tvoří zápis. V záznamu uvedu klientovi dobu čistění, která po terapii doznívá. Během této doby se nedoporučuje žádná další terapie či konstelace, kde se pracuje s duší a podvědomím.

Od klienta se vyžaduje jeho vědomá ochota přijmout změnu a aktivní snaha řešit vlastní problémy. Mnozí totiž mají představu, že terapeut s pomocí spirituálního léčení vyčistí a odstraní jejich problémy - a tím je věc vyřešena. Je nutné, aby klient změnil svůj způsob života, myšlení a jednání tak, aby znovu nevytvořil prostor pro opětovný vznik či návrat toho, co již jednou bylo vyčištěno. Předpokladem zdárného posunu je, že klient se bude aktivně podílet alespoň ze 60 %, těch zbývajících 40 % pak tvoří pomoc zvenku.

Tato technika nenahrazuje lékařskou péči.

Běžně postačí jedna až dvě terapie. Náročnější situace je potřeba udělat opakovaně. Změna přichází jen tehdy, pokud člověk ke svému životu přistupuje se zodpovědností. Pokud duše klienta brání přijmout změny, je to její svobodná vůle a potřebuje více času, než dozraje.

Vše má svůj čas i vlastní úsilí i mimo terapii. Každá terapie nás může vpustit jen do určité úrovně, a jen nakolik jsme připraveni. Vše probíhá v souladu se zákony Univerza. Je nutné připomenout, že já jsem zde pouze v roli průvodce a vy sami si určujete cestu i zkušenosti. Každý člověk je unikátní bytost obdařená svobodnou vůlí. Pokud hledáme pouze rozumem, ztrácíme cestu k duši a srdci. Každý, kdo skutečně chce vědomě změnit svůj život k lepšímu a je připravený pochopit či jen popostrčit, pak nachází další možnosti. Odměnou za tuto snahu mu bude pocit svobody, uvolněnosti a radosti ze života.

Vše, co se nám děje v našem životě, není náhoda. Jsou to lekce života. Neptejme se: "Proč se mi to děje?" Ale: "Co mi daná situace má přinést, na čem mám zapracovat?"

Vyšší Já může rovněž pomoci při rozhodování problémů. Zda je dané rozhodnutí přínosem či nikoliv. Např. na kolik procent je prospěšné.

Vyhrazuji si právo odmítnout spolupráci v terapii, neboť každá duše je ne vždy připravená.

Vyberte si vaši terapii z nabídky.

Pokud nevíte, která je aktuálně pro vás vhodná, vytestuji kyvadlem, napište mi předem na email: info@oaza-duse.cz