Léčebný systém energie jednorožců

Tento systém vás přivede do jedinečných energií mystických jednorožců. Jednorožci byli mezi námi vždycky. Dokazují to i malby v jeskyních různých kultur všude na světě. Jsou tam vyobrazena stvoření, podobné koním, kterým vystupuje uprostřed čela roh. 

Kdo jsou jednorožci?

Jednorožec je svítící bílý kůň s točivým světelným rohem vycházejícím ze třetího oka- čakry osvícení. Jsou to éterické bytosti sedmé dimenze. Přinášejí očistu a vhled pro lidi, kteří jsou připraveni poznat jejich krásu a čistotu. Jednorožci nás očisťují. Jejich účelem je připomenout nám nevinnost duše, esenci božské jiskry. Připomínají nám, kým opravdu jsme. Tyto bytosti nám přinášejí dárek bezpodmínečné lásky, uzdravení svými energiemi a energiemi jejich rohu.

Patří do andělské hierarchie. Elementálové, víly, skřítkové, trpaslíci, salamandři, mořské panny, vodní víly, žínky, nymfy jsou jejich mladší sourozenci. Nad nimi jsou andělé a někteří osobní andělé. S Archanděly jsou na stejné úrovni. Království jednorožců je jako Země na vyšší frekvenci. Pracují ve vesmíru na mnoha úrovních dimenzí. Jsou androgynními bytostmi, mají v sobě vyváženou mužskou a ženskou energii, podobně jako andělé.

Při zasvěcení se velmi často stává, že se s jedním nebo více jednorožci setkáte, obdržíte od nich nejen léčení, ale také poselství. Pro citlivé a senzitivní osoby je nádherným zážitkem.

Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou.

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne příprava, vyčištění či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslány skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.