Kurzy

Součástí všech mých kurzů jsou podrobná skripta, která klient dostává spolu s osvědčením o absolvování kurzu. Osobní kurzy i dálková zasvěcení pořádám individuálně i pro jednotlivce. Termíny kurzu nevypisuji, stačí napsat na e-mail či poslat přímo Objednávku.

Před zasvěcením dochází k dálkové přípravě a vyčištění vašeho energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení: 

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů. Opakování zasvěcení

Opakovaná zasvěcení (přesvěcení) dané energie na dálku udržují energetické kanály v harmonii a čistotě tak, aby skrz ně proudilo čím dál více Světla, zároveň přitom dochází k pročištění bloků, navýšení vibrací, otevírání srdeční čakry, intuice i k dalšímu osobnímu a duchovnímu rozvoji. Přesvěcení na dálku je možné aktivovat po určitém čase u každého zájemce, který o to sám vědomě požádá. Ten, kdo u mě absolvoval daný energetický systém již dříve, nabízím opakování zdarma.