Indigové světlo

Tento zasvěcovací systém Indigové světlo slouží spíše k osobnímu vývoji a růstu, než k léčení. Přispívá ke zvýšení vibrací planety Země i lidí a urychluje vývoj vyššího vědomí.

Pracuje s našim třetím okem (6. čakra), zvyšuje naše jasnozřivé schopnosti (tj. slyšení, vize, intuici), umožňuje telepatické spojení se zvířaty a s duchovními bytostmi. Indigové Světlo významně působí na čakru třetího oka (sídlo intuice) a napravuje v této čakře vše, co tam není v pořádku. Působí velmi uklidňujícím způsobem na indigové a křišťálové děti. Energie je při zasvěcení aktivována modro-fialovou barvou, tzv. "indigem".

Po zasvěcení si začnete více uvědomovat vlastní životní cestu, intuitivně vnímat různé věci, lépe porozumíte všemu co vás obklopuje.

Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou. 

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne příprava, vyčištění či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěcení přijato ideálním způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslány skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat proud energie, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, přijímat vize či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může sebou přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízím podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


TIP: k zasvěcení si můžete také objednat naše svíčky:

Svíčka Boží světlo a Čakrová svíčka 6. čakra

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.