Harmonizace čaker

Vyberte z nabídky jednu ze 3 možností

Harmonizace čaker

Díky Vyššímu Já a metodě LSVJ lze udělat dálkovou harmonizaci čaker a její součástí je nejdříve Základní čištění a následuje:

  • zjištění průchodnosti a funkčnosti jednotlivých čaker
  • jejich pročištění, odblokování, zharmonizování
  • kontrola čaker po harmonizaci

Obdržíte písemný záznam (vhled) z terapie s dalším doporučením, který zasílám po skončení terapie do 3 dnů na váš e-mail.

Po odeslání Objednávky zde níže další info mi napište na email: info@oaza-duse.cz

Balíček sady svíček je již v ceně terapie a vyzvednete si jej na vámi zvolené pobočce Balíkovny, kterou uvedete do e-mailu.

Součástí terapie je také sada svíček v hodnotě 355 Kč, jako podpora na vaši další cestě.

Svíčky jsou skvělým doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, vlastní záměry, rituály, očistu i harmonizace nejen čaker.

O čakrách

Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. Jsou pravotočivé a levotočivé. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená "kolo". Hlavní čakry jsou rozmístěny podél naší páteře. Jsou propojeny 3 kanály, které se v sanskrtu nazývají sušumna, ida a pingala. Každá čakra má několik vrstev, podobných vrstvám aury. Čakry mají obvykle průměr asi 10 cm. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Slouží jako přijímače pro frekvence energií a informací, které jsou mimo rozsah našich smyslů. Také vyzařují energii přímo do okolí a mění tak jeho atmosféru. Kompletní harmonizací 7 čaker se čakry rozšiřují, zvyšují svou frekvenci a barvy získávají zářivější a jasnější tóny. V čakrách (i v celém našem těle) pak proudí mnohem více energie a jsme celkově vitální. Naše aura je tímto vyvážená a případné nemoci se nám zcela vyhýbají. Čakry ovlivňují v našem těle jednotlivé endokrinní žlázy a působí na orgány, které se nacházejí v jejich umístění.

Energie země vstupuje do těla čakrami chodidel a putuje nahoru dolními končetinami do 1. čakry na kostrči. Vesmírná energie do nás vstupuje korunní čakrou.

  • 1. a 2. čakra patří k tzv. úrovni země. Tato úroveň představuje funkce, které jsou bezpodmínečně nutné k přežití na materiální rovině.
  • 3. a 4. čakra patří k úrovni člověk. Energeticky zajišťují funkce, které jsou potřebné pro rozvoj lidské formy existence, mentální život a láska.
  • 5. a 6. čakra patří k úrovni nebe a jejich funkce umožňují spirituální vývoj lidské bytosti.
  • 7. čakra souvisí s vyšší myslí a poznáním.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.