Harmonizace čaker

Dálková harmonizace čaker je energetická očista aury a čaker od nežádoucích energií. Je vhodná pro každého citlivého vnímavého jedince, jenž pociťuje zaseknutí v životě, nedostatek energie, radosti... 


Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. Jsou pravotočivé a levotočivé. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená "kolo". Hlavní čakry jsou rozmístěny podél naší páteře. Jsou propojeny 3 kanály, které se v sanskrtu nazývají sušumna, ida a pingala. Každá čakra má několik vrstev, podobných vrstvám aury. Čakry mají obvykle průměr asi 10 cm. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Slouží jako přijímače pro frekvence energií a informací, které jsou mimo rozsah našich smyslů. Také vyzařují energii přímo do okolí a mění tak jeho atmosféru. Kompletní harmonizací 7 čaker se čakry rozšiřují, zvyšují svou frekvenci a barvy získávají zářivější a jasnější tóny.  V čakrách (i v celém našem těle) pak proudí mnohem více energie a jsme celkově vitální. Naše aura je tímto vyvážená a případné nemoci se nám zcela vyhýbají. Čakry ovlivňují v našem těle jednotlivé endokrinní žlázy a působí na orgány, které se nacházejí v jejich umístění.

Energie země vstupuje do těla čakrami chodidel a putuje nahoru dolními končetinami do 1. čakry na kostrči. Vesmírná energie do nás vstupuje korunní čakrou.

  • 1. a 2. čakra patří k tzv. úrovni země. Tato úroveň představuje funkce, které jsou bezpodmínečně nutné k přežití na materiální rovině.
  • 3. a 4. čakra patří k úrovni člověk. Energeticky zajišťují funkce, které jsou potřebné pro rozvoj lidské formy existence, mentální život a láska.
  • 5. a 6. čakra patří k úrovni nebe a jejich funkce umožňují spirituální vývoj lidské bytosti.
  • 7. čakra souvisí s vyšší myslí a poznáním.

Harmonizací s pomocí vysokovibrační energie dochází k rozpuštění cizích energií, emocí, očistění aury, doplnění vitální energie, vyrovnání čaker a energetických toků, vše dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. Můžete se naladit ve svém prostoru na stav bytí a napojení, získávat uvědomění, vhledy, komunikovat, přijímat informace či získávat odpovědi na své otázky, otevírat i harmonizovat svá vlastní témata, navzájem v sobě propojená. Nastává čas otevřít se jakékoliv možnosti.

Příprava na harmonizaci

Harmonizace probíhá dálkově v teple a pohodlí Vašeho domova. Najděte si pro sebe klidný a čistý prostor, připravte vhodné místo, kde Vám bude příjemně, můžete přitom ležet nebo zvolit meditační sed. Lze pustit sobě příjemnou hudbu nebo využít ticha. V daném čase harmonizace můžete vnímat nejrůznější pocity a reakce těla, teplo, chlad, mravenčení, energie či bytosti světla, průvodce a jiné. Během působení i následně dochází k postupnému vyladění na všech úrovních. Působení probíhá skrz napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie ve Vašem energetickém poli a vědomí pracuje pro Vás tady a teď. Následně poté je dobré zvýšit pitný režim. Během pár dní může nastat pozvolná transformační reakce, prolomení blokád, uzdravení, kvantový vývojový skok či jakákoliv jiná změna.

Harmonizace trvá cca 30 minut a v průběhu není potřeba být online na netu či telefonu. Energie může dosedat postupně i několik hodin. Termín a čas domluvíme v e-mailu. Vše je řízeno shora a tam, kde je aktuálně dovoleno. Pokud přijdou během harmonizace vzkazy pro Vás, zasílám je do emailu. Jedná se o práci na dálku v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením.

Po odeslání Objednávky mi napište na email: info@oaza-duse.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.