Čištění jména a příjmení

Vyberte z nabídky jednu ze 3 možností

Čištění jména a příjmení

V rámci dálkové harmonizace lze provést energetické vyčištění vašeho jména a příjmení do neutrálního stavu a odstranit tak disharmonie, negativní vlivy a působení zvenčí, které jste mohli i nevědomě přijmout v minulosti. Po celkové harmonizaci lze pocítit v životě opět kvality jako je sebeláska, sebepřijetí, sebehodnota, vnitřní klid, lehkost, více radosti, pozitivní vyšší vibrace, apod. Vyčištění příjmení má obvykle vliv i na všechny žijící osoby stejného příjmení v rodině.

Obdržíte písemný záznam (vhled) z terapie s dalším doporučením, který zasílám po skončení terapie do 3 dnů na váš e-mail. Po odeslání Objednávky další info mi napište na email: info@oaza-duse.cz


 Na některé vnímavé jedince může mít vliv původní stará energie a minulost, jež se nese s jeho jménem a příjmením. Díky Vyššímu Já a metodě LSVJ lze udělat dálkovou harmonizaci s vyčištěním jména a příjmení a součástí je nejdříve Základní čištění.

Co naše křestní jméno?

U křestního jména záleží na našich pocitech, jak se nám naše jméno líbí, zda s ním souzníme, nebo naopak cítíme nepříjemné pocity a emoce.

Jak je to s příjmením?

Jak je známo právě příjmení, jsme dostali po předcích a tento proces se přirozeně opakuje. Rodiče nám mohli vědomě, či nevědomě předat poselství spojená s vlivem rodu na naše emoce, vztahy, vzorce chování, nemoci či různé zátěže, která se znovu předávají. Muži tak často přejímají a žijí stejné vzorce jako jejich otec, děda, praděda apod.

U ženy přichází změna po svatbě, kdy přijímají nové příjmení po manželovi, a s tím pak pociťují změnu ve svém životě. Přebírají tak novou vibraci spojenou s novým příjmením. Přesto na ně může působit i vliv původního rodného příjmení, kde mohou navazovat na vzorce matky či babičky.

Balíček sady svíček je již v ceně terapie a vyzvednete si jej na vámi zvolené pobočce Balíkovny, kterou uvedete do e-mailu.

Součástí terapie je také sada svíček v hodnotě 355 Kč, jako podpora na vaši další cestě.

Svíčky jsou skvělým doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, vlastní záměry, rituály, očistu i harmonizace nejen čaker.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.