Cestou sebelásky

Vyberte z nabídky jednu ze 3 možností

Cestou sebelásky

Balíček sady svíček je již v ceně terapie a vyzvednete si jej na vámi zvolené pobočce Balíkovny, kterou uvedete do e-mailu.

Díky Vyššímu Já a metodě LSVJ lze udělat dálkovou harmonizaci "Cestou sebelásky" a její součástí je nejdříve Základní čištění a následuje:

  • intenzivní práce se srdeční čakrou
  • vztahová konstelace s vědomím sebe sama
  • zjištění a odstranění bloků v oblasti sebelásky
  • posílení a ukotvení sebelásky


Obdržíte písemný záznam (vhled) z terapie s dalším doporučením, který zasílám po skončení terapie do 3 dnů na váš e-mail.

Po odeslání Objednávky zde níže další info mi napište na email: info@oaza-duse.cz


Součástí terapie je také sada svíček v hodnotě 355 Kč, jako podpora na vaši další cestě.

Svíčky jsou skvělým doplňkem pro osobní meditace, vizualizace, vlastní záměry, rituály, očistu i harmonizace nejen čaker.


"Miluji sebe, pečuji o sebe s láskou a dovoluji sobě přijímat.
Šířím radost, lásku a svobodu v každé buňce.
Dívám se na vše očima lásky, tím je vše jasnější, lehčí a povznášející.
Jsem nositelem světla pro druhé."

Srdeční čakra 

Je centrem lásky, sebelásky, bránou do duše a hlavním prostorem pro uzdravení. Je mostem mezi horními a spodními čakrami, místem, kde dochází ke splynutí s jádrem celého vesmíru - Univerza.

Vytváří střed systému. Nacházíme zde schopnost vciťovat se a soucítit, naladit se na druhé, prožívat city. V srdci vnímáme krásu přírody a umění. Úlohou 4. čakry je sjednocovat vše skrze lásku. Když se nám toto nedostává, zažíváme smutek, bolest či strach z odloučení. Při dokonalé formě se projevuje vše skrz bezpodmínečnou lásku, kterou není možné vlastnit ani ztratit. Učíme se milovat sami sebe takové, jací jsme, se svými chybami, slabostmi i silnými stránkami, a stejně tak bez podmínek i ostatní lidi kolem.

4. čakra rezonuje zelenou a růžovou barvou. Je proto velmi prospěšné pravidelně zde hluboce dýchat, s pohledem do zelené barvy luk a lesů naší planety, která poskytuje harmonii a soucit. Zelená nás ladí do usmíření se vším kolem, navozuje pocity klidu a sympatie. Působí regeneračně na tělo, ducha i duši. Naopak vibrace jemné a něžné růžové barvy uvolňují zatvrdliny v srdci. Vzbuzují pocity lásky a něhy, obdarovávají pocitem štěstí a povzbuzují v nás tvůrčí činnost. Obzvlášť vhodné k jemnému oživení a ozdravení energií 4. čakry jsou růžové květy a růžový olej. Z kamenů lze použít růženín, jadeit, zelený a růžový turmalín, smaragd, akvamarín, olivín, malachit či kunzit. Stačí se naladit a zvolit pro sebe to, co nám zrovna sedí.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.