ANaGaNA Reiki

ANaGaNA Reiki je především určena pro ty, kteří se chtějí věnovat uzdravování svého Vnitřního dítěte a tím zkvalitnit svůj dosavadní život, aby do něho přibývalo více radosti jak vůči sobě, tak k ostatním. Je to velmi silné Reiki, které je v dnešní uspěchané době plné stresu, náročných situací a emočního vypětí úžasným pomocníkem jak zpracovat své smutky, bolesti, trápení a strachy v sobě.

ANaGaNA Reiki posiluje náš pocit pohody, dodává životní sílu, přináší více vnitřní vyrovnanosti, hlubšího uvolnění i vnitřní harmonie. Také rozpouští vnitřní blokády, podporuje kreativitu, odstraňuje důsledky stresu, podporuje sebeléčení, rozšiřuje sebevědomí a intenzitu citlivosti. Spojuje nás s naším Vnitřním dítětem, rozpozná traumata z dětství a falešné vzorce víry, uzdravuje duševní rány z minulosti. Rozpouští problémy s vlastní zodpovědností a přivádí nás k laskavému zacházení sama se sebou i s ostatními. Na rozdíl od klasického Usui Reiki v tomto systému se nepracuje s žádnými symboly. AnaGaNa Reiki má 4 stupně. Absolvováním každého stupně (s odstupem alespoň týdne) se přiblížíme čím dál více ke svému Vnitřnímu dítěti a postupně se s ním učíme komunikovat a uzdravovat jej.

Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou.    

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne, či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěceno přijato vhodným způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslaný skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat hrdou energii, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, vysílat či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízí podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.