Akášická kronika 

Akáša je slovo pocházející ze sanskrtu a jeho význam je "duch" nebo "éter". Akášická kronika je záznam všech činů, myšlenek i slov. Lze ji nazvat Kniha života, Kosmický Duch, Univerzální Duch či záznamy duše.

Akáša je úschovna všech lidských zkušeností, vědění, kronika všech událostí, vesmírná databanka. Akášická kronika se podobá záznamu kosmického nebo kolektivního vědomí. Nejedná se o skutečné knihy nebo svitky, i když je mnozí lidé takto vidí, avšak skutečně se zde jedná o energetické vibrace, které se překládají do obrazů, tvarů, symbolů a řeči, kterým náš Duch rozumí. V Akášické kronice jsme všichni Jednotou.

Existuje na mnohem vyšší vibraci, než kolektivní nevědomí. Je mnoho cest do Akášické kroniky, např. v meditacích, kreativní vizualizaci, regresi do minulosti, prožitkem snu, ve spánku apod.

Čtení v Akáši přináší informace, abychom mohli vést lepší a šťastnější život. Mohou nám pomoci zlepšit jak náš osobní, tak duchovní vývoj, dodat potřebné vedení, které ve svém životě potřebujeme při překonání obtíží. Může nám dodat příležitosti, které potřebujeme pro růst, směr své cesty, kreativitu, radost, smíření a pochopení současných starostí a nemocí. Jít cestou změny. Může přinést jasno do našich myšlenek nebo nám pomoci vidět problémy z jiného úhlu. Když se dostaneme k záznamům, vnímáme události, které mají okolo sebe hodně energie. Jsou to věci, které mají být zpracovány nejdříve. Vždy je potřeba se zabývat tou první myšlenkou, která se nám objeví, pracovat s ní a pozorovat, jak se rozvíjí. Nové podněty a myšlenky pak volně integrovat do života.

Každý člověk si smí přečíst vlastní záznamy. Přístup k záznamům ostatních získáváme spojením s Vyšším Já druhé osoby nebo tak, že Vyšší Já obdrží přístup k vyšší duchovní úrovni (se svolením té příslušné osoby).

Do Kroniky Akáša se provádí jedno zasvěcení. Kdo může o toto zasvěcení požádat? Každý, kdo o něj má zájem, ale předchozí zasvěcení a zkušenosti s energiemi jsou vždy výhodou, ideálně pro mistr/učitel.

Před dálkovým zasvěcením vždy ověřuji kyvadlem nakolik jste připraveni k zasvěcení. Zároveň proběhne, či odblokování vlastního energetického systému tak, aby bylo zasvěceno přijato vhodným způsobem. Po uhrazení platby jsou na váš e-mail odeslaný skripta, po zasvěcení pak certifikát o absolvování.

Co lze vnímat v průběhu nebo po zasvěcení

Prožitky se odvíjí od aktuální úrovně vašeho vědomí, lze vnímat hrdou energii, barvy, cítit přítomnost světelných průvodců, vysílat či přímé informace shora apod. Každé zasvěcení (i opakování) může přinést následně očistný detoxikační proces, trvající pár dní až 21dní, se kterým se mohou vyplavit z těla či psychiky staré bloky, nashromážděné toxiny či přebytečné emoce. Tím také dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte své tělo a dopřejte si odpočinek s dostatkem spánku, tekutin i solných koupelí. Vždy je možná konzultace e-mailem. Zájemcům dále nabízí podpůrný postup a doporučení z řady harmonizačních produktů.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.